O NAS

 

Firma KATMAR oferuje opakowania wykonane z polietylenu o dużej gęstości. Dostępne są pojemniki o pojemności 1; 2; 5; 10; 20; 22,5; 25 i 30 i 60 litrow.
Kanistry i butelki wykonywane przez naszą firmę dostępne są z atestem UN Y. Produkujemy kanistry w kolorach wybranych przez zleceniodawcę.

Współpracujemy z firmami motoryzacyjnymi, agrochemicznymi, spożywczymi i budowlanymi. Dostarczamy akcesoria i opakowania. Nasze produkty posiadają stosowne atesty Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Opakowań. Posiadamy również świadectwa jakości oraz PZH. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję najwyższej klasy produktów.

Oferujemy także nakrętki do kanistrów oraz akcesoria takie jak lejki i klucze. Nakrętki są dostępne w wersjach z uszczelką odpowietrzającą, nakrętką bezpieczną oraz zaworem odpowietrzającym. Produkujemy nakrętki w wersji kolorystycznej wskazanej przez klienta.

Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie i dokładnie. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia. Służymy fachowym doradztwem. Jesteśmy profesjonalną i solidną firmą. Cenimy zaufanie klientów. Zapewniamy dogodne warunki współpracy i atrakcyjne ceny.

Spółka KATMAR posiada własny nowowczesny park maszynowy do produkcji opakowań oraz akcesoriów - zamknięcia, lejki itp,  oraz kansitry , Dodatkowo pełni również rolę przedstawiciela ds opakowań firmy Buwar sp. z o.o. Gdzie od roku 2006 trwa produkcja i wdrażanie kolejnych opakowań dla przemysłu chemicznego, motoryzacyjnego, budowlanego i spozywczego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!

Warunki Gwarancji

ikona_pdf

 

Warunki sprzedaży

ikona_pdf

Warunki techniczne opakowań

ikona_pdf